O Nas

Bydgoszcz

o nas

Zakwaterowanie pracowników
Witamy w kwaterunkowo.pl

Jesteśmy firmą, która od lat działa na rynku nieruchomości. Oferujemy wygodne, przytulne, umeblowane mieszkania pracownicze w najlepszych lokalizacjach na terenie Bydgoszczy. Nasze domy i mieszkania są specjalnie przystosowane dla pracowników różnych sektorów. Dobrze wiemy, jak trudne może być znalezienie dobrego lokum dla pracowników w innym miejscu podczas realizacji projektu lub innego zlecenia tymczasowego. Dlatego codziennie pomagamy różnym przedsiębiorstwom zwiększać komfort i efektywność pracowników, którzy dzięki nam nie tracą czasu na dojazdy na miejsce pracy.

Niezależnie od tego, czy chodzi o pobyt średnio czy długoterminowy, mamy dla Twojej firmy niedrogą alternatywę. Zakwaterowanie w naszej firmie jest zawsze konkurencyjne w porównaniu do hoteli, hosteli czy pozostałych noclegów w Bydgoszczy (więcej). Wszystkie nasze kwatery pracownicze w Bydgoszczy charakteryzują się dobrym standardem i przyjemnym umeblowaniem. Opowiedz nam o swoich potrzebach związanych z zakwaterowaniem pracowników, a my przedstawimy sugestie, które na pewno spełnią Twoje oczekiwania!

Czym zajmuje się kwaterunkowo.pl?

Zespół kwaterunkowo.pl specjalizuje się w wynajmie kwater pracowniczych na terenie Bydgoszczy. Nie jesteśmy biurem nieruchomości, które dodaje kolejne lokalizacje na wynajem do swojej oferty. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie wynajmu i obsługi kwater pracowniczych.

Posiadamy:

^

rozległą wiedzę na temat regionalnego rynku wynajmu mieszkań pracowniczych

^

indywidulane podejście do każdego zlecenia.

Jak działamy?

Oferujemy nie tylko najlepsze lokalizacje kwater pracowniczych w przystępnych cenach. Robimy to z uśmiechem i zawsze w interesie naszego klienta. Jakiekolwiek są potrzeby twojej firmy w zakresie wynajmu mieszkań dla pracowników pomożemy ci w tym w sposób profesjonalny i przejrzysty. Zamiast skomplikowanych i niezrozumiałych ustaleń nasi klienci dostają czytelne i proste umowy. Specjaliści kwaterunkowo.pl chętnie podejmują rozmowy o współpracy i odpowiadają na wszystkie pytania, by wspólnie wypracować korzystne dla obu stron rozwiązania.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub wstępną wycenę.

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas, z chęcią na nie odpowiemy.

Telefon

514 508 514

Telefon

514 318 514